Strong Medya
TV Programlarımız

Türkiye’nin en çok izlenen iş – ekonomi programlarından ‘Dijital Açı’ sektörün başarılı ve yaratıcı liderlerini bir araya getiriyor. Yayınlandığı tarihten bu yana sektörde ortak bir kültür oluşturan ve bu kültürü tecrübeli liderlerle bir araya gelerek paylaşmayı hedefleyen Dijital Açı, ANKAREF CEO’su Ali Erhan Binici’nin moderatörlüğünde gerçekliyor. İş dünyası temsilcilerinin buluştuğu programda değişime yön veren liderler markalarının yolculuğunu ve iş hayatındaki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

İnşaat sektörünün lider markası Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Çetinsaya İsmail Altın’a verdiği çok özel röportaj da Artaş İnşaat ve projeleri hakkında detaylı bildiler verdi.

18 yıl boyunca dünyanın her yerinden izleyicilerine ulaşan, teknolojiyi izleyicilerine sevdiren ve öğreten, teknolojinin nabzının attığı program Silikon Vadisi dinamik formatıyla geri döndü. Ekranların en uzun soluklu teknoloji programı olan Silikon Vadisi yepyeni içerikleriyle Dinçer Karaca moderatörlüğünde Cumartesi 13:00’de Bloomberg HT ekranlarında.

Finansta Sağlık programının bu bölümdeki konukları Mentör Özel Ders Kurucu Murat Necmi Uzuner, Lukwise Kurucu Ortak Burçak Çakır ve Environics Uygulamalı Bilimler AŞ Kurucusu Tarık Uçar oldu.

Hayatımızı kolaylaştıran, bürokrasiyi azaltan e-dönüşüm ve girişimcilik alanlarında sektörün başarılı ve lider isimlerini bir araya getirerek izleyicilerle paylaşıyor.

Finans ve teknolojiye dair her konu “Finansta Sağlık” programında Alper Özata’nın sunumuyla Türkiye’nin ekonomi kanalı EKOTÜRK’te!

Sanayicilerin gerçek gündemi, büyüyen ve gelişen sektörün aktörleri ekonomiye dair çarpıcı açıklamalarıyla SANAYİCİ GÖZÜYLE EKONOMİ programının bu haftanının konuğu; ARZUM Ev Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı oldu.

Alper Özat’nın moderatörlüğünde izleyici ile buluşan ve her hafta girişimcilik ekosisteminin paydaşlarını ekranlara taşıyan Fikir Fabrikası’nın bu haftaki konuğu, Paragon Holding ve Gri Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gökçe.