Kronoloji
Ödül Törenlerimiz

2023

IV. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri (Yakında)

Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri (Yakında)
Strong Bosses Dergisi tarafından 26 Şubat 2024’de düzenlenecek olan 4. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreni için hazırlıklar devam ediyor.
İnovasyonu işinin merkezine koyan, yeni ürün ve hizmetler oluşturan, sektöründe paradigmaları yıkarak yeni vizyonlar ortaya koyan bir markalar 4. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri, 3 aşamalı yarışması ve her biri alanında uzman jürisiyle Türkiye’nin en iyilerini seçiyor ve ödüllendiriyor…

IV. Türkiye Lider Marka Ödülleri

2023

IV. Türkiye Lider Marka Ödülleri
29 Mayıs 2023’de Emre Kınay ve Nefise Karatay’ın sunumuyla gerçekleşen 4.Türkiye Lider Marka Ödülleri gala gecesinde iş ve sanat dünyasından başarılı isimler ödüllerini aldı. Pop müziğinin kraliçesi Hande Yener’in konser verdiği galada davetliler unutulmaz anlar yaşadı.

2022

III. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri

III. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri
8 Aralık 2022’te düzenlenen 3. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni’nin sunuculuğunu Bekir Aksoy ve Nefise Karatay gerçekleştirdi. İş,sanat,spor medya dünyasının tüm bileşenlerinin bir araya geleceği Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri gala gecesinde ünlü popçu Simge Sağın’da muhteşem bir konser verdi.

III. Türkiye Lider Marka Ödülleri

2022

III. Türkiye Lider Marka Ödülleri
15 Ağustos 2022’ de Hakan Bilgin ve Ceren Benderlioğlu’nun sunumuyla gerçekleşen 3.Türkiye Lider Marka Ödülleri gala gecesi Mesut Akusta Uğur Güneş gibi başarılı sanatçıların da ödüllerini aldığı muhteşem bir gala ile gerçekleşti. İş dünyasından ve sivil toplum kuruluşlarından başarılı isimlerin yer aldığı galada Şevval Sam konuklara müzik ziyafeti yaşattı.

2021

II. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri

II. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri
18 Kasım 2022’de, Oflu Hoca karakteriyle insanların beğenisini kazanan usta komedyen Çetin Altay ve Ece Erke’nin sunduğu 2.Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni unutulmaz anların yaşandığı muhteşem bir gala gecesiyle gerçekleşti. Türk Poponun iki kraliçesi Gülşen ve Simge’nin verdiği iki süper konserle davetlilerin eğelendiği gala gecesine iş sanat ve spor dünyasından yüzlerce başarılı isim katıldı.

II. Türkiye Lider Marka Ödülleri

2021

II. Türkiye Lider Marka Ödülleri
17 Temmuz 2021’de Emre Kınay ve Özge Ulusoy’un sunduğu 2.Türkiye Lider Marka ödülleri gala gecesi büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Memati karakteriyle gönüllerde taht kuran Gürkan Uğur gibi ünlülerin katıldığı ödül töreninde ki pop star, Hande Yener ve Serdar Ortaç Sahne aldı.

2019

Türkiye Marka Ödülleri

Türkiye Marka Ödülleri
1 NİSAN 2019’da Burcu Esmersoy ve Timur Acar’ın sunumuyla gerçekleşen Türkiye Marka Ödülleri Töreni’ninde iş ve sanat dünyasından başarılı isimler ödül alarak başarılarını taçlandırdı. Türk Pop Yıldızı Demet Akalın verdiği konserle davetlilere unutulmaz anlar
yaşattı

I. Türkiye Lider Marka Ödülleri

2019

I. Türkiye Lider Marka Ödülleri
10 Temmuz 2020’de düzenlenen birinci Türkiye Lider Marka ödülleri töreninin sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Öykü Serter gerçekleştirdi. Türk Pop starı Hande Yener’in sahne aldığı gala gecesine adeta yıldız yağmuru yaşandı. İş ve Sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllerini aldığı gala gecesi davetliler şıklıklarıyla büyüledi…

2019

I. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri

I. Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri
8 Kasım 2021’te, Türk televizyonlarının kült dizisi Çocuklar Duymasın’da Meltem ve Haluk karakterlerine hayat veren Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı’nın sunduğu 1.Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreni İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşti. Ayşe Hatun Önal ve Derya Uluğ’nun konser verdiği galada davetliler unutulmaz anlar yaşadı.