Strong Medya
Event – Organizasyon

23 yıldır Medya ve Yayıncılık alanında ses getiren özgün içeriklere imzasını atan Strong Medya Group’un bir iştiraki olan Strong Event şirketlerin ihtiyaç duyduğu etkinlikleri uçtan uça 360 derece hizmet anlayışıyla planlayan ve gerçekleştiren kurumsal etkinlik şirketidir.

ANAHTAR TESLİMİ

Etkinlik sürecinin fikir ve planlama aşamasından finaline kadar tüm süreçleri kendi kadrosuyla anahtar teslimi olarak gerçekleştiren Strong Event hizmet verdiği kurumlara hem konfor hem de maliyet avantajı sağlıyor.

TEK KAYNAK TEK MUHATTAP

Hedef kitle tarafından fark edilen ve onlar nezdinde istenen etkiyi oluşturacak bir etkinliği planlamak farklı disiplinlerden uzmanlarla birlikte çalışmayı gerekli kılmaktadır. Etkinlik öncesi sosyal medya postları, duyuru filmleri, pr, prodüksiyon, davetiye gibi en ince detaylardan etkinlik günü sunucu sahne ses ışık, prodüksiyon, etkinlik sonrası pr, etkinlik kliplerine kadar onlarca yapılacak çalışma için onlarca kişi veya kurumla iş birlikteliği yapmak ve onların hepsinin uyum içerisinde senkronize bir şekilde çalışmasını ummak ve sağlamak durumundasınız.

Strong Event sizin için çok ama çok zor ve maliyetli olacak olan bu süreci daha sade daha net hale getiriyor. Öyle ki ilk brefinizin ardından karar almanız ve yapmanız gereken tek şey etkinlik günü ne giymeniz gerektiğidir

 • ÖDÜL TÖRENLERİ

  Çalışanlarınıza bayilerinize veya iş ortaklarınıza ödül töreni gibi size özel bir konsepte organizasyon mu düzenlemek istiyorsunuz? Konsept geliştirmeden ödül kategorilerinin belirlenmesine genel akıştan kullanılabilecek video içeriklere kadar sürecin her bir aşamasını sizler için planlıyor ve anahtar teslimi olarak bu organizasyonu sizler adına gerçekleştiriyoruz.

 • KONFERANS

  İş ortaklarınıza eğitim vermek, potansiyel müşterilerinizi davet edip ürün ve hizmetleriniz hakkında farkındalık yaratan bilgilendirici bir konferans mı düzenlemek istiyorsunuz? Konferansınızda kullanacağınız sunum içeriklerinden akışa ve konsept geliştirmeye her bir süreci 360 derece planlıyor ve organize ediyoruz.

 • ÜRÜN LANSMANI

  Yeni geliştirdiğiniz ürünlerinizi hem iş ortaklarınızla hem de ulusal haber kuruluşlarıyla mı paylaşmak istiyorsunuz? İş yaptığınız sektöre, kurumsal yapınıza, ürün özeliklerinize göre lansman gecenizi uçtan uca planlıyoruz. Güçlü medya iş birlikteliklerimizle kurumunuzun bu etkinliğinin ulusal medyada da haber olmasını sağlıyoruz.

 • ÖZEL YEMEKLER

  Sosyal paydaşlarınıza, sektörünüzle ilgili kanaat önderlerine, medya mensuplarına özel kahvaltı veya galalı özel bir etkinlik mi düşünüyorsunuz? Nereden başlamalısınız stresine kapılmadan fikir sürecinden projelendirmeye ve uygulamaya kadar her bir süreci sizler adına gerçekleştiriyoruz.