Yapılan bir araştırmaya göre bir dakika video oluşturduğu etki bakımından 1.8 milyon kelimeye eşdeğer.

Ayrıca yapılan araştırmalara göre başarılı bir video reklamın sonra hatırlanma oranı basılı reklamlara göre çok daha fazla. İnsanlar bir bilgiyle karşılaştıklarında, üç gün sonra bu bilginin sadece yüzde onunu hatırlıyor. Ancak aynı bilgiyi video formatında sunduğunuzda hatırlanma oranı yüzde 80 civarında oluyor. Yöneticilerin %59’u, aynı konu hakkında hem metin hem de video izleme seçeneğinin bulunması halinde daha çok videoyu tercih ediyor. Bir açılış sayfasına video eklemek, ziyaretçilerin birer alıcıya dönüşme oranını %80’e kadar arttırabiliyor.

Kurumun veya markanın video produksyion çalışmasıyla gerçekleştirmek istediği amaca katkı sağlayacak,hedef kitlenin motivasyon kaynaklarını ve beğeni kriterlerini göz önüne bulunduran, kameramanından görüntü yönetmenine ve kurgucusuna tamamıyla profesyonel bir ekibin çalıştığı video ve prodüksiyon çalışmaları hazırlanmalıdır.

Yüzlerce kurumsal tanıtım filmi ve 15 yıla yaklaşan tv programı yapımcılık tecrübemiz ışığında, reel çekimler, etkileyici seslendirmeler, grafik, animasyon, müzik, görsel efektlerden oluşan tanıtım filmleri hazırlıyor, insanların aynı anda birden fazla duyusuna hitap ederek, kurumların vermek istedikleri mesajı etkili ve doğru bir şekilde verilmesini sağlıyoruz.