Kamoyuna Duyurulur

3 Yorum

Kıymetli Dostlarımız, Değerli İş Ortaklarımız ve Sosyal Paydaşlarımız,
Son haftalarda LUNA MEDYA ve RATEL MEDYA adında iki şirketin gerçekleştirmeyi düşündüğü ULUSLARARASI KRİSTAL ELMAS ÖDÜLLERİ 2021 organizasyonu ile ilgili telefonlar ve mailler almaktayız.

Strong Medya A.Ş. olarak, 13 Temmuz 2021 yılında ikincisini düzenlediğimiz Türkiye Lider Marka Ödülleri törenimizi Özge Ulusoy ile Emre Kınay’ın sunumu Hande Yener ile Serdar Ortaç konserleriyle iş ve sanat dünyasından ünlü ve başarılı isimlerin katılımıyla gerçekleştirdik.
Bu yıl içerisinde son organizasyonumuz olacak olan İkinci TÜRKİYE İNOVASYON VE BAŞARI ÖDÜLLERİ Töreni’mizi komedi filmlerinin başarılı ismi Çetin Altay ve ekranların sevilen ismi Ece Erken’in sunumu, pop müziğinin iki starı Gülşen ve Simge sağın konserleriyle 15 Kasım 2021 tarihinde Hilton Bomonti Otel’de düzenleyeceğiz.

Az önce de vurguladığımız gibi bu yıl içerisinde İkinci TÜRKİYE İNOVASYON VE BAŞARI ÖDÜLLERİ Törenimiz dışında bir organizasyonumuzun olmadığını, bu zamana kadar yaptığı başarılı organizasyonlarla sektöründe liderlik eden bir kurum olarak bahsi geçen şirket ve organizasyonla hiçbir ilgimizin ve ticari ilişkimizin olmadığını bildirmek isteriz.

Önceki yazı
Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri
Sonraki yazı
Kristal Elmas Ödülleri-İddiamızı İspat Ediyoruz

3 Yorum. Yeni Yorum

  • Böyle uzun bir açıklamaya gerek yoktu bence,tanıtım dosyası bizlere de geldi, kristal elmas isminden anlamıştık sizle ilgisinin olmadığını Kristal başka bir yerden elmas başka bir yerden araklammış.Badem fındık ödülleri demek gibi bir şey

    Cevapla
  • Rezillik 👎🏻

    Cevapla
  • Boş verin, ne demişler taklitler asılları yaşatır.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü